מי אנחנו

כבר חמישים שנה שהולכים לישון איתנו כל לילה וקמים כל בוקר, לכן כה חשוב לתת את הטוב ביותר

אמיטקס בע"מ, מהחברות המובילות בישראל, מתמחה בפיתוח, עיצוב, ייצור, ייבוא, שיווק והפצת מגוון רחב ועשיר של מוצרי טקסטיל לבית וכלי מיטה.

אמיטקס הוקמה בשנת 1972 ע"י מכלוף רביבו ורכשה במשך 50 שנות פעילות ענפה, רבבות לקוחות מרוצים ומוניטין רב.

אמיטקס משווקת את מגוון מוצריה הייחודי והאיכותי, הן למגזר המוסדי (בתי מלון, מוסדות וועדים) והן למגזר הפרטי, באמצעות חנויות המתמחות בטקסטיל ועיצוב הבית, הפרוסות בכל רחבי הארץ.

בבעלות החברה מתפרה מודרנית ומשוכללת לייצור "כחול-לבן" של מגוון מוצרי טקסטיל, באיכות ובגימור מהגבוהים בענף, המאפשרים מתן מענה לדרישות קהל.

בנוסף אמיטקס מייצרת במפעלים מתמחים מעבר לים, מגוון רחב מאוד של מוצרי טקסטיל לבית וכלי נוי, מערכות כלי מיטה מכותנה סאטן ו 100% כותנה פרקל אל-קמט, כיסויי סלון, כיסויי מיטה, מגבות, כריות, מפות, מגני מזרן, וילונות אמבטיה, וילונות דקורטיביים, כלי נוי, כלי אירוח והגשה ועוד מגוון אדיר של מוצרים משלימים לבית ולחדר השינה.

חברת אמיטקס שמה דגש ניכר על איכות ועיצוב כאחד, ולכן על מנת להשביע את רצון לקוחותיה ולענות על ציפיותיהם ברמה הגבוהה ביותר, משקיעה החברה משאבים רבים בבחירת מוצריה ומפעילה מערכות בקרת איכות קפדניות במיוחד, החל מבחירת סוגי הבדים, איכות התפירה וכלה ברמת הגימור והאריזה.

מעצבי הבית של חברת אמיטקס הינם בעלי כישרון אדיר, דגש ומאמצים אדירים מושקעים בעיצוב כל דגם ודגם, המאפשרים לקהל הלקוחות להנות בכל עת ממגוון של דוגמאות בקולקציות עשירות שעוצבו על ידם.